Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1640
Stary 05.03.2020, 12:56
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Popatrzcie jakby wyglądała tabela, gdyby nie ta nasza niewytłumaczalna seria 10 porażek. To 30 straconych punktów, gdybyśmy zdobyli wtedy 5-10 oczek, co i tak byłoby słabym wynikiem, spokojnie można by myśleć o podium i pucharach.

Co do 8 - szansa jest, ale zbyt wiele nie zależy od nas, będzie ciężko. Wiadomo, że od razu byłby spokój i finansowy zastrzyk przy kolejnych meczach TOP. Ale wystarczy mi do szczęścia rewanż na eLce (trza wyjść na nich z pianą na pyskach) i spokojne utrzymanie w dolnej grupie. No i niech zlecą te k.urwy z Kielc i Gdyni
Gdyby nie seria Stolarczyka, nie było by jego zwolnienia, świetnej serii Skowronka, transferów... Więc to duże gdybanie.

Mi najbardziej żal punktów straconych na początku kadencji Skowronka, bo nawet 2-3 pkt wtedy, już teraz dalyby nam dużo lepsza sytuację wyjściowa. A co by nie mówić nie byliśmy już wtedy tak słabi jak wcześniej.
Odpowiedz cytując