serek.c2 napisał(a):

|
Za przeproszeniem lejce popi... się chyba Tobie, jeśli myślisz, że nie będąc członkiem Socios będziesz dyskutował co Socios ma robić. W mojej wypowiedzi nie chodziło mi o to, byś mi się z zakupów tłumaczył, bo mało mnie szczerze mówiąc obchodzi co tam sobie kupujesz, tylko o Twoją pokrętną logikę "nie wspierania Wisły SA".
|
A wspiera? Przecież kasa idzie do TS.