Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23099
Stary 05.03.2020, 12:40
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Za przeproszeniem lejce popi... się chyba Tobie, jeśli myślisz, że nie będąc członkiem Socios będziesz dyskutował co Socios ma robić. W mojej wypowiedzi nie chodziło mi o to, byś mi się z zakupów tłumaczył, bo mało mnie szczerze mówiąc obchodzi co tam sobie kupujesz, tylko o Twoją pokrętną logikę "nie wspierania Wisły SA".
A wspiera? Przecież kasa idzie do TS.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując