Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23096
Stary 05.03.2020, 12:24
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
Jak to TS jest nieodpowiedzialny za SA? Przecież są właścicielem!
Formalnie jest odpowiedzialności ale realnie do żadnej odpowiedzialności się nie poczuwa. Właścicielem Spółki TS poczuje się dopiero, jak Trio wyprowadzi ją finansowo na prostą.

To, co się obecnie wyprawia, to jest całkowity dramat. Na co my czekamy? Do końca sezonu, kiedy na kilku pozycjach kończą się kontrakty a piłkarze będą chcieli wiedzieć, czy klub realnie stać na zawarcie nowych umów?

Brak reakcji Socios też jest dość przykry. Ciekawe, skąd to wynika.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując