serek.c2 napisał(a):

|
Tak tu gardłujesz, to pochwal się co kupiłeś w sklepie SA? A może zgodnie z Twoją logiką dopóki SA nie należy do Trio również w Wiślackim Świecie nie powinieneś kupować, bo Twoje środki mogą być w przyszłości wykorzystane przez TS? Bądź konsekwentny!
|
Zamiast skupiać się na mnie (bez sensu, leję na to co myślą o mnie w internecie więc ataki personalne to strata energii na walkę z powietrzem) i innych osobach zajmij się istotą sprawy. Tej którą pierwszy poruszył Konrad. Może on Ci pokaże paragony, bo chyba Ci się lejce poperdoliły jeśli myślisz że Ci się będę z czegoś tłumaczył. Nie rozmawiasz z dzieckiem. Jeżeli chcesz zabrać głos w temacie, to przypominam:
- gadżety piłkarskie TS
- ich reklama na fanpage-u socios.
Ty i wieśniak wybieracie sobie nieistotne zdanie i wrzucacie jakieś emocjonalne tyrady (nie tylko skierowane do mnie), ignorując rzeczywistą treść. Przypomina to rozmowę dziada z obrazem.