Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23093
Stary 05.03.2020, 12:15
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tak tu gardłujesz, to pochwal się co kupiłeś w sklepie SA? A może zgodnie z Twoją logiką dopóki SA nie należy do Trio również w Wiślackim Świecie nie powinieneś kupować, bo Twoje środki mogą być w przyszłości wykorzystane przez TS? Bądź konsekwentny!
Zamiast skupiać się na mnie (bez sensu, leję na to co myślą o mnie w internecie więc ataki personalne to strata energii na walkę z powietrzem) i innych osobach zajmij się istotą sprawy. Tej którą pierwszy poruszył Konrad. Może on Ci pokaże paragony, bo chyba Ci się lejce poperdoliły jeśli myślisz że Ci się będę z czegoś tłumaczył. Nie rozmawiasz z dzieckiem. Jeżeli chcesz zabrać głos w temacie, to przypominam:

- gadżety piłkarskie TS
- ich reklama na fanpage-u socios.

Ty i wieśniak wybieracie sobie nieistotne zdanie i wrzucacie jakieś emocjonalne tyrady (nie tylko skierowane do mnie), ignorując rzeczywistą treść. Przypomina to rozmowę dziada z obrazem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2020 o godz. 12:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując