Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
23092
05.03.2020, 12:14
Boracik86
napisał(a):
W szczególności jeśli TS nieodpowiedzialny za sekcję piłkarską, sprzedaje akcesoria piłkarskie...
Jak to TS jest nieodpowiedzialny za SA? Przecież są właścicielem!
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek