Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1639
Stary 05.03.2020, 12:02
Statystycznie potrzebujemy 13 punktów do top8, a zostało 5 meczów. Czyli potrzeba 4 zwycięstw i remisu.

Mamy do zagrania:
Lech (d)
Piast (w)
Legia (d)
Raków (d)
Arka (w)

Same ciężkie mecze ale przed wyjazdem na Craxe mieliśmy również same ciężkie mecze. Jedyny "łatwy" miał być z Płockiem.
To, że szanse są niewielkie wiadomo było od pierwszego meczu w tym roku. Ale nie ma co już płakać, skoro jeszcze statystyczne szanse są. Najważniejsze by dobić do 42 przed 37 kolejką.

Najbardziej martwią kontuzje. Ostatnia to grający "mecze życia" Niepsuj.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując