|
Statystycznie potrzebujemy 13 punktów do top8, a zostało 5 meczów. Czyli potrzeba 4 zwycięstw i remisu.
Mamy do zagrania:
Lech (d)
Piast (w)
Legia (d)
Raków (d)
Arka (w)
Same ciężkie mecze ale przed wyjazdem na Craxe mieliśmy również same ciężkie mecze. Jedyny "łatwy" miał być z Płockiem.
To, że szanse są niewielkie wiadomo było od pierwszego meczu w tym roku. Ale nie ma co już płakać, skoro jeszcze statystyczne szanse są. Najważniejsze by dobić do 42 przed 37 kolejką.
Najbardziej martwią kontuzje. Ostatnia to grający "mecze życia" Niepsuj.
|