|
Nieważne kupił czy nie ale ludzie faktycznie mogą być w błędzie, chcąc pomóc sekcji piłkarskiej puszczą pieniądze z dymem na TS. Jeśli nie dostrzegasz problemu to słabo.
Przy okazji się wypowiem jako Socio że chętnie zobaczyłbym odpowiedzi na pytania użytkownika Konrad.
Wg mnie Socios powinni zająć jasne stanowisko w sporze i naciskać TS.
|