wiesniak842 napisał(a):

Nie demonizujmy To, co ktos kupuje, z jakich powodow nie kupuje, jest jego indywidualna sprawa i nikt nie powinien tego oceniac. Obojetnie w jakim sklepie.
|
A to akurat nieprawda, ktoś może czuś się oszukany ponieważ myślał że wspiera w ten sposób Wisłę. To co piszesz byłoby prawdą gdyby cała sprawa była jasno przedstawiona, a tak mamy żerowanie TS na SA. Coś jak klapki Kibuta czy buty Niki.
Ważnym aspektem gadżetów piłkarskich jest wspieranie finansowe klubów które je wypuściły. Myślę że wielu osobom nie jest obojętne czy ich pieniądze trafią do SA czy TS.