|
Widzicie do jakich absurdów prowadzi konflikt na linii TS- SA? Kibic Wisły przed zakupem musi się zastanowić czy dobrze robi kupując w sklepie TSu, a nie SA.
Do tego Pan doprowadził Panie Wisłocki. Powiem szczerze, że mi też podobają się niektóre rzeczy z kolekcji TSu, ale nie kliknę do koszyka, ani nie pójdę do sklepu zanim nie dojdzie do porozumienia.
Rozumie Pan?
|