kolarz90 napisał(a):

|
Jeśli dobrze rozumiem to zamawiając tę piłkę popełniłem największy błąd
|
Jeżeli chciałeś w ten sposób wesprzeć Wisłę to tak, cała kasa poszła do TS. Gdzie konkretnie i na co nie wiadomo, ale klub nie zobaczył z tego nawet złotówki.
Jeśli po prostu chciałeś mieć piłkę, to ją masz.