Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23085
Stary 05.03.2020, 09:56
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dobrze rozumiem to zamawiając tę piłkę popełniłem największy błąd
Jeżeli chciałeś w ten sposób wesprzeć Wisłę to tak, cała kasa poszła do TS. Gdzie konkretnie i na co nie wiadomo, ale klub nie zobaczył z tego nawet złotówki.
Jeśli po prostu chciałeś mieć piłkę, to ją masz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując