Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1635
Stary 05.03.2020, 09:34
Raków w końcu wyhamuje. Nie da się tak dobrze grać ciągle, nawet naszej mistrzowskiej drużynie przydarzył się remis z Płockiem ;-)
Raków wyhamuje na Reymonta ;-)

aha. Górnikowi w meczu ze szmaciarnią możemy kibicować. Górnik nie jest naszym rywalem o górną ósemkę tzn w teorii jest, w praktyce liczy się Lubin, Płock, Białystok, Częstochowa.
Odpowiedz cytując