|
Dobra trza coś skrobnąć, żeby nie było...
Radość ogromna, walka potworna, zaangażowanie drużyny 109,6 %.
Strasznie cieszy mnie ten remis z Płockiem, gdyby nie on to nie świętowalibyśmy zwycięstwa.
Szkoda Niepsuja.
Słabo Tupta i jak dla mnie Wojtkowski :]
Szkoda, że żydek ma kontuzje, gdyż myślę, że coś ustrzeliłby wczoraj.
ProbieŹ cw... a le a le a le
HAHAHA !!!!
ROZKMINA ROKU PARCHATEGO BEZMÓZGA :
"GDYBYŚMY WIĘC ODWRÓCILI SZCZĘŚCIE Z MECZU Z ARKĄ NA MECZ Z GTS-EM, A NIESZCZĘŚCIE Z DERBÓW NA ARKĘ TO ZAMIAST GOLA HANKI W GDYNI MIELIBYŚMY TRAFIENIE GŁÓWKĄ HELIKA PRZECIW GTS-OWI - TYLKO, ŻE WÓWCZAS Z ARKĄ PRZEGRYWALIBYŚMY DO PRZERWY 0-2, A Z GTS-EM PROWADZILIBYŚMY 1-0 PO PIERWSZEJ POŁOWIE I MECZE POTOCZYŁYBY SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ!"
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.03.2020 o godz. 22:28.
|