Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 04.03.2020, 22:03
Dobra trza coś skrobnąć, żeby nie było...

Radość ogromna, walka potworna, zaangażowanie drużyny 109,6 %.

Strasznie cieszy mnie ten remis z Płockiem, gdyby nie on to nie świętowalibyśmy zwycięstwa.

Szkoda Niepsuja.

Słabo Tupta i jak dla mnie Wojtkowski :]

Szkoda, że żydek ma kontuzje, gdyż myślę, że coś ustrzeliłby wczoraj.


ProbieŹ cw... a le a le a le


HAHAHA !!!!

ROZKMINA ROKU PARCHATEGO BEZMÓZGA :

"GDYBYŚMY WIĘC ODWRÓCILI SZCZĘŚCIE Z MECZU Z ARKĄ NA MECZ Z GTS-EM, A NIESZCZĘŚCIE Z DERBÓW NA ARKĘ TO ZAMIAST GOLA HANKI W GDYNI MIELIBYŚMY TRAFIENIE GŁÓWKĄ HELIKA PRZECIW GTS-OWI - TYLKO, ŻE WÓWCZAS Z ARKĄ PRZEGRYWALIBYŚMY DO PRZERWY 0-2, A Z GTS-EM PROWADZILIBYŚMY 1-0 PO PIERWSZEJ POŁOWIE I MECZE POTOCZYŁYBY SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ!"
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.03.2020 o godz. 22:28.

Odpowiedz cytując