kotyrek napisał(a):

Czytam ostatnie posty i tak mi się nasunęło:
Członkowie Socios proszą o wypowiedzenie sie zarządu po którejś ze stron. Otóż przeczytałem cele statusowe Socios i dla mnie jasnym jest kogo stowarzyszenie ma wspierać - "Wisła Kraków S.A oraz Akademie Piłkarskie współpracujące z Wisłą Kraków S.A."
Nie spodziewam się że ktoś z zarządu wam odpowie bo to jest oczywistość.
Rzeczywiście można się zastanawiać czy promując sklep TS Wisła zarząd Socios działa "statusowo".
Wydaje mi sie, że Wisła S.A. nie może wrócić pod skrzydła TS-u bo z nich nie wyszła.
Nie przypomina mi się żeby były jakieś zmiany właścicielskie ostatnio...więc właścicielem S.A jest TS.
Także Socios czy chcą czy nie niejako wspierają TS na tą chwilę.
Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę.
|
jest to działanie w oczywisty sposób na szkodę "trio"
dywagować można czy zrobił to jakiś admin fanpage z niekumatości , czy też z "kumatości"
niemniejednak jest to FAKT i to nie powinno być przedmiotem dyskusji