Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23079
Stary 04.03.2020, 21:06
Mamy tak pomyślany statut że nie sądzę że ktoś kumaty czy kumaty inaczej mógłby przejąć nasze pieniądze.
Bo o pieniądzach decydują członkowie i są różne zabezpieczenia co do wydatkowania.
Nie można o tak sobie wydać pieniędzy.
Nawet gdy się dzieje coś złego jest jakieś wrogie przejęcie Wisły i ludzie chcą się wycofać z Socios to przed tym można zwołać Walne i przeznaczyć pieniądze na jakiś cel na który się zgodzimy jako członkowie Socios.

Tym samym zamykam tu temat Socios i zapraszam na dalszą dyskusję do pokoju Socios
Odpowiedz cytując