Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23078
Stary 04.03.2020, 20:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Rok temu też Wam nie ufałem? Ale fajnie że znowu olałeś post Konrada.
Albo kwestie stosunku do TS.
Konrada nigdy nie "olałem", tak samo jak żadnego innego członka stowarzyszenia. I jak Konrad będzie chciał, to Ci potwierdzi. Kwestie stosunku do TS są dla mnie jasne - to również Wisła, klub który kocham tak samo jak SA. Jeśli pytasz o stosunek do zarządu TS (a to dla mnie olbrzymia różnica), to spójrz komu pomagamy finansowo, a odpowiedź nasunie Ci się sama.
Odpowiedz cytując