wolfy napisał(a):

Rok temu też Wam nie ufałem? Ale fajnie że znowu olałeś post Konrada.
Albo kwestie stosunku do TS.
|
Konrada nigdy nie "olałem", tak samo jak żadnego innego członka stowarzyszenia. I jak Konrad będzie chciał, to Ci potwierdzi. Kwestie stosunku do TS są dla mnie jasne - to również Wisła, klub który kocham tak samo jak SA. Jeśli pytasz o stosunek do zarządu TS (a to dla mnie olbrzymia różnica), to spójrz komu pomagamy finansowo, a odpowiedź nasunie Ci się sama.