Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23076
Stary 04.03.2020, 20:03
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Spory między SA a TS wyszły na światło dzienne mniej więcej późną jesienią 2019 roku - w tamtym okresie mieliśmy za sobą już rok działalności, wiele udanych akcji, podpisane umowy z Wisłą SA i bardzo dobrą opinię potwierdzaną przez ludzi z władz spółki. Jak to się stało, że Cię z nami wtedy jeszcze nie było, co wtedy stało na przeszkodzie? Teraz piszesz, że masz zaufanie do władz spółki (nic dziwnego, robią dobrą robotę) - to dlaczego nie chcesz im bezinteresownie finansowo pomóc? Socios nie robi nic innego - cała nasza kasa wędruje do SA (mało tego, jak tylko znalazła się nadwyżka środków - mimo podpisanej bardzo dużej umowy - od razu zrobiliśmy głosowanie i kolejne pieniądze popłynęły do klubu). Ja Twoje posty odbieram jako tanie wymówki - Twoja sprawa. Prosiłbym Cię jednak, żebyś nie pisał bzdur o głosowaniu przez "kumatych" itp. Bo jedna sprawa to Twoje obiekcje (choć dla mnie to jak wspomniałem wymówki - z Socios możesz zrezygnować z dnia na dzień jeśli coś by Cię niepokoiło), a druga sprawa to podważanie działań czy intencji stowarzyszenia.
Rok temu też Wam nie ufałem? Ale fajnie że znowu olałeś post Konrada.
Albo kwestie stosunku do TS.

Ale w sumie bez sensu ciągnąć temat po raz kolejny. Ja już wiem co myśleć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2020 o godz. 20:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując