Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23068
Stary 04.03.2020, 18:37
Coglin napisał(a):Wyświetl post
A to nie możecie (nie mogą) się zapisać teraz i wspierać Wisłę SA, a jeśli odpukać wróciła by do TSu to zrezygnować?
Przecież może się to stać np. za rok i przez rok ci niezdecydowani mogli by wspierać SA.
Pewnie, że mogą ale z drugiej strony rozumiem ich dylematy bo sam je słyszałem w dyskusji z niezdecydowanymi - "będziemy wspierać SA tu i teraz - czekając co się wydarzy - ale tym samym poprawiamy sytuację w spółce, która może za chwilę wrócić w miejsce w jakim była..., tylko dzięki naszemu wsparciu będzie lepsza."
Więc brak decyzji to także problem dla Socios - bo może byłoby nas więcej jakby było wiadomo jak się skończy sprawa między SA a TS. Niezależnie od tego na ile sytuacja się oczyściła - cień wydarzeń z przeszłości ciąży i będzie ciążył - chyba, że zapadną jakieś konkretne decyzje właścicielskie. Wtedy każdy będzie miał jasność, nie będzie prostych wymówek i każdy będzie mógł postąpić zgodnie z własnym sumieniem.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując