Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23066
Stary 04.03.2020, 16:01
A to nie możecie (nie mogą) się zapisać teraz i wspierać Wisłę SA, a jeśli odpukać wróciła by do TSu to zrezygnować?
Przecież może się to stać np. za rok i przez rok ci niezdecydowani mogli by wspierać SA.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując