Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23065
Stary 04.03.2020, 15:58
Ja szczerze mowiac tez bym chcial odpowiedzi na pytania Konrada, tylko pozostaje przy okazji jedna, odrebna kwestia. Mianowicie, co w przypadku gdy te nasze ewentualne bojkoty, opowiedzenie sie po stronie trio itp nic nie dadza, a TS dalej bedzie robil swoje (czyli nic)? Co nam to da? Obawiam sie, ze dokladnie tak bedzie...
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.03.2020 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując