Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23064
Stary 04.03.2020, 15:55
Jeśli chodzi o mnie to równiez stoją przed takim dylematem, jeśli sekcja ma wrócić do TSu i się rozpaść to nie zapisuje się, ale szanuję tych którzy już sa. Chciałbym, żeby Socios jasno się określili i oficjalnie po której stronie są.
Odpowiedz cytując