Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23059
Stary 04.03.2020, 15:11
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Przestan pisac o .......ach to nikt ich sie nie bedzie czepial. Napisz choc raz jakis merytoryczny wpis, poruszajac te kluczowe kwestie to uwierz mi, tylko na kluczowe kwestie uzyskasz odpowiedzi.
Ale nikt Cię o nic nie pyta. Po co? Wpadasz tutaj sam i zaczynasz się dowalać do nieistotnych fragmentów.
Well done, temat rozmyty, wartość merytoryczna zero i to chyba nie przypadek, bo zawsze zaczyna tam zmierzać po Twoich interwencjach
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2020 o godz. 15:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując