wiesniak842 napisał(a):

|
Przestan pisac o .......ach to nikt ich sie nie bedzie czepial. Napisz choc raz jakis merytoryczny wpis, poruszajac te kluczowe kwestie to uwierz mi, tylko na kluczowe kwestie uzyskasz odpowiedzi.
|
Ale nikt Cię o nic nie pyta. Po co? Wpadasz tutaj sam i zaczynasz się dowalać do nieistotnych fragmentów.
Well done, temat rozmyty, wartość merytoryczna zero i to chyba nie przypadek, bo zawsze zaczyna tam zmierzać po Twoich interwencjach
