wiesniak842 napisał(a):

|
No skoro wypisujesz swoje pierdy o Socios, a ja jestem jednym z Socios to chyba jednak mnie dotyczy.
|
Ale odpisuję serkowi, a do czego się poczuwasz to już Twój problem. Ale masz rację że to można źle zrozumieć więc dodałem w nawiasie o co mi chodzi. Mam nadzieję że teraz jest jasne że nie twierdzę że w Socios żądzą kumaci.