Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23050
Stary 04.03.2020, 14:11
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No skoro wypisujesz swoje pierdy o Socios, a ja jestem jednym z Socios to chyba jednak mnie dotyczy.
Ale odpisuję serkowi, a do czego się poczuwasz to już Twój problem. Ale masz rację że to można źle zrozumieć więc dodałem w nawiasie o co mi chodzi. Mam nadzieję że teraz jest jasne że nie twierdzę że w Socios żądzą kumaci.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2020 o godz. 14:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując