Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 04.03.2020, 11:34
Nie dorastają Wiśle do pięt, przegrali sportowo i przegrali wizerunkowo. Ten szpaler z racami w drodze na mecz wyglądał niesamowicie i piłkarze byli doskonale umotywowani. Do Derby zawsze nasi są lepiej przygotowani mentalnie, czują jak ważne jest to spotkanie dla wszystkich, widać kto rządzi w Krakowie. Dawno nie widziałem takiej pasji w grze Wisły. Cracovia rozbita na molekuły, pycha kroczy przed porażką - niby banał, ale jak to zwycięstwo wspaniale smakuje. Jeszcze raz wielkie brawa Panowie, bo jest za co dziękować. Banan nie schodzi mi z gęby. Wisła PANY!
Odpowiedz cytując