Ogryzek napisał(a):

|
Bo Skowronek to trener trener a nie jakiś wynalazek. Co miał spieprzyć, spieprzył w poprzednich swoich klubach. Do tego młody i ambitny. A że niektórzy narzekają a to na styl, a to na coś tam innego? Ich problem. Uczy się na błędach. W meczu z Płockiem nie wstawił Wasyla na końcówkę i był klop. Wczoraj już tego błędu nie popełnił a Wasyl w końcówce wygrał kilka kluczowych górnych piłek.
|
Dodam że spieprzył może w Katowicach, ale najwięcej o jego pracy wiem z mojego rodzimego Mielca. Tam naprawdę robił mega robotę bo graczy nie miał najwyższego sortu a potrafił poukładać i prawie wywalczył wtedy awans. Ostatecznie największy zarzut jaki się pojawiał w jego kontekście to że zbytnio "zakumplował" się z piłkarzami, ale to tylko komentarze jakiś tam lokalsów.