Wyświetl pojedynczy post
rdunia87
Banita
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 04.03.2020, 11:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bo Skowronek to trener trener a nie jakiś wynalazek. Co miał spieprzyć, spieprzył w poprzednich swoich klubach. Do tego młody i ambitny. A że niektórzy narzekają a to na styl, a to na coś tam innego? Ich problem. Uczy się na błędach. W meczu z Płockiem nie wstawił Wasyla na końcówkę i był klop. Wczoraj już tego błędu nie popełnił a Wasyl w końcówce wygrał kilka kluczowych górnych piłek.

Dodam że spieprzył może w Katowicach, ale najwięcej o jego pracy wiem z mojego rodzimego Mielca. Tam naprawdę robił mega robotę bo graczy nie miał najwyższego sortu a potrafił poukładać i prawie wywalczył wtedy awans. Ostatecznie największy zarzut jaki się pojawiał w jego kontekście to że zbytnio "zakumplował" się z piłkarzami, ale to tylko komentarze jakiś tam lokalsów.
Odpowiedz cytując