Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 04.03.2020, 11:14
rdunia87 napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko mam nadzieję że nikomu nie strzeli do głowy pomysł zwalniania Skowronka (a były takie komentarze przy ewentualnej stracie pkt wczoraj). On robi niesamowitą robotę, jak sam mówi praca trenera to jego pasja. Wisła nie jest pierwszą drużyną którą potrafi poukładać a wczoraj było widać że przygotował idealnie drużynę pod grę crakovi. Wisła była wczoraj o niebo lepszą drużyną a tamci biegali jak dzieci we mgle i to na wyjeździe, bez dopingu. Pięknie
Bo Skowronek to trener trener a nie jakiś wynalazek. Co miał spieprzyć, spieprzył w poprzednich swoich klubach. Do tego młody i ambitny. A że niektórzy narzekają a to na styl, a to na coś tam innego? Ich problem. Uczy się na błędach. W meczu z Płockiem nie wstawił Wasyla na końcówkę i był klop. Wczoraj już tego błędu nie popełnił a Wasyl w końcówce wygrał kilka kluczowych górnych piłek.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując