Wyświetl pojedynczy post
rdunia87
Banita
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.03.2020, 10:45
Ja tylko mam nadzieję że nikomu nie strzeli do głowy pomysł zwalniania Skowronka (a były takie komentarze przy ewentualnej stracie pkt wczoraj). On robi niesamowitą robotę, jak sam mówi praca trenera to jego pasja. Wisła nie jest pierwszą drużyną którą potrafi poukładać a wczoraj było widać że przygotował idealnie drużynę pod grę crakovi. Wisła była wczoraj o niebo lepszą drużyną a tamci biegali jak dzieci we mgle i to na wyjeździe, bez dopingu. Pięknie
Odpowiedz cytując