Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 04.03.2020, 10:42
Czytając pomeczową wypowiedź Probierza widać, dlaczego Cracovia przegrała ten mecz. Słuchając wypowiedzi Skowronka widać, dlaczego Wisła wygrała tyle spotkań ostatnio — włącznie z derbami. Jeden widzi, co się dzieje na boisku, dobrze analizuje tak samo pozytywne, jak i negatywne sytuacje, i przekazuje tę wiedzę bezpośrednio piłkarzom w zrozumiały dla nich sposób. Widać to potem na boisku. Drugi natomiast (czytaj Michał Probierz) widzi wszystko poza oczywistymi błędami w taktycznym przygotowaniu do meczu i dziwi się jak to ta Wisła odczytała naszą taktykę i zagrała tak, aby zniwelować nasze atuty. Szuka więc winy u sędziego, w pojedynczych zagraniach piłkarzy Cracovii, w mentalności poszczególnych zawodników, w ich wieku, i w tym, że nałożył na nich presję zbyt dużą. Od razu widać, że nie ma on zielonego pojęcia o tym, dlaczego ten mecz przegrali i dlatego Cracovia nie będzie mistrzem. Bo jej trener nie wie co się stało w 3 ostatnich meczach. Natomiast trener Wisły od razu wiedział, dlaczego przegrywamy i co zrobić, aby ten stan zmienić. Derby to była dla niego wielka próba, która zakończyła się wielkim sukcesem. Olbrzymia w tym zasługa oczywiście samych piłkarzy i naprawdę uważam, że to był nasz najlepszy mecz od dawna, gdyż i teren był trudny, i nasza sytuacja. To nasi piłkarze są pod większą presją, bo walczą o utrzymanie, a nie MP. I to nasi piłkarze byli wczoraj lepsi. Wisła Pany!
Odpowiedz cytując