Kac napisał(a):

ale jestem dumny z naszych pilkarzy!!!
chcieli nas przekrecic, doliczyli 7 minut z d*py, a oni dali zdali probe charakteru i jeszcze dobili to k*restwo w koncowce 
Dziekuje!
|
Już nie gadaj. Między 50 a 60.minuta gry może było 2 minuty. 2 razy VAR + karny. Do tego 6 zmian i 2 bramki. I tak niewiele doliczył moim zdaniem i dobrze