Temat
:
[XXV kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 03-03-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
macyo
Kangoo supersonic
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim
Offline
#
108
04.03.2020, 09:06
Wisła Pany.
Dzisiaj to nawet w pracy jest się szczęśliwym
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
macyo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do macyo
Znajdź inne posty napisane przez macyo