Kac napisał(a):

ale jestem dumny z naszych pilkarzy!!!
chcieli nas przekrecic, doliczyli 7 minut z d*py, a oni dali zdali probe charakteru i jeszcze dobili to k*restwo w koncowce 
Dziekuje!
|
Zmiany, kontuzja Niepsuja + VAR, więc akurat 7 minut bym się nie czepiał. Co innego z nieuznaniem bramki na 2-0...