|
Witaj Euforio. Lanie na Kałuży wartość bezcenna i dodana, Aczkolwiek już po meczu i wbrew hurraoptymistom nadal GRAMY O UTRZYMANIE w tej skopciałej lidze. Wystarczą dwie trzy porażki w najbliższych meczach i wracamy do punktu wyjścia. Więc spokojnie i z umiarem. Na Amike pewnie przyjdzie ze 26 tys. Będzie sensowna kasa z biletów i pokaz siły kibicowskiej. Oby i punkty były choć pełny stadion nam nie służy. Walka walka walka. A że Wronki ofensywny futbol grają i na fali są to będzie arcyciekawie. Zakonni ?, od czwartku to oni mnie już nie będą obchodzili, . ZA DZIŚ MEGA BRAWO
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|