Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 04.03.2020, 00:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Słabo. Najsłabiej z naszych. Miał setkę na 0-2 i zepsuł. Poza tym niewidoczny. Później cofnięty na prawą pomoc to coś więcej pokazał, ale dalej bez szału.
Mister, jakbyś puścił bąka w windzie, jaki słaby, jaki najsłabszy? Takich w Wisełce nie było. Przyznam, że po meczu najpierw na żydovię zajrzałem, bo jak ten balon jebnął to aż strach . Wisełka PANY!
Odpowiedz cytując