Temat
:
[XXV kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 03-03-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
jacku6
Junior Member
Od: 11.2006
Offline
#
98
04.03.2020, 00:18
gromy na Janickiego i narzekanie na Sadloka a pierwszy wyblokował cudem najwazniejszy strzał w meczu a drugi dostarczył decydującą piłkę, dziiękuję chłopaki
jacku6
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacku6
Znajdź inne posty napisane przez jacku6