|
Radość nie do opisania !!!!!
Zwycięstwo w Derbach, Zwycięstwo na Kauflandzie - mina Probierza po meczu bezcenna !!
Nasi Piłkarze śpiewający na środku boiska "Kraków jest Nasz" - wśród płaczących starozakonnych - BEZCENNE !!!!
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|