ashkeczup napisał(a):

|
To była setka. Ostry kąt sprawił sobie sam fatalnym przyjęciem.
|
Inaczej: młodszy Brożek by to strzelił, ale jeszcze młodszy zrobiłby to mniej więcej jak Tupta : )
Tupta zagrał ok.
Jeszcze raz napiszę: Wojtkowski super. Gdyby tak grał w każdym meczu...