Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 03.03.2020, 23:32
Walki o utrzymanie nie będzie, ale to było wiadome po zimowych transferach i powrocie Kuby po kontuzji, a dzisiejszy mecz pokazał, że Wisła powinna walczyć o medal MP, nie o utrzymanie, choć szkoda, że w drugiej połowie Wisła nie poszła za ciosem, bo można było wygrać wyżej.

Przykład Cracovii, Pogoni za Runjaicia pokazuje, że niewiele trzeba, aby walczyć o najwyższe cele - wystarczy solidna obrona i liczenie na farfocle w ataku.

Mam nadzieję, że z czasem Wisła coraz mniej będzie oddawała inicjatywę, a wróci do ofensywnej gry, bo gra ofensywna na tle obronnej reszty ligi może przynieść bardzo dobre efekty.

Szkoda tych dwóch frajerskich punktów na własne życzenie z Płockiem, bo byłaby realna szansa na trzecie derby, ale nadzieja cały czas jest.

Utrzymanie już jest, teraz zaczyna się trudniejsza walka - że szkodnikami z TS-u i ich obrońcami - z układem o przejęcie Wisły w 100%.

Miała to być formalność, a to trwa już kilkanaście miesięcy i cały czas jest duże zagrożenie, że TS dokończy swój cel z lat ubiegłych i zniszczy Wisłę.

Mam nadzieję, że Królewski nie ugnie się i nie zapłaci haraczu przestępcom.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 03.03.2020 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując