mr_kwolf napisał(a):

|
Słabo. Najsłabiej z naszych. Miał setkę na 0-2 i zepsuł. Poza tym niewidoczny. Później cofnięty na prawą pomoc to coś więcej pokazał, ale dalej bez szału.
|
Dobrze, że w ogóle był, bo Olka szmaty by też mogły połamać, a on chociaż fizycznie stawił czoło. Nie było tragedii, choć nie pomógł za wiele