Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 03.03.2020, 23:22
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Słabo. Najsłabiej z naszych. Miał setkę na 0-2 i zepsuł. Poza tym niewidoczny. Później cofnięty na prawą pomoc to coś więcej pokazał, ale dalej bez szału.
Dobrze, że w ogóle był, bo Olka szmaty by też mogły połamać, a on chociaż fizycznie stawił czoło. Nie było tragedii, choć nie pomógł za wiele
Odpowiedz cytując