Dzimi napisał(a):

|
Niestety bylem w pracy i nie mogłem oglądać meczu. Jak wypadł Tupta? Będzie coś z niego?
|
Słabo. Najsłabiej z naszych. Miał setkę na 0-2 i zepsuł. Poza tym niewidoczny. Później cofnięty na prawą pomoc to coś więcej pokazał, ale dalej bez szału.