Brawo! Brawo! Brawo! W kontekście dzisiejszego wyniku, strata punktów z Płockiem boli jeszcze bardziej.
Oby informacja o złamanej nodze Niepsuja się nie potwierdziła. Btw. wiadomo, kiedy wróci Burliga?
Sędzia niewidomy lub po prostu przekupiony, skandaliczna decyzja.
Zukov kozak. Z taką grą długo u nas nie zabawi.
Wojtkowski bardzo fajnie, ciekawe, czy przedłużymy z nim kontrakt (czy będzie też taka wola z jego strony).
Buchalik - chyba najrówniej grający zawodnik Wisły w przeciągu całego sezonu. Niestety gra nogami katastrofa - aż nie wypada, żeby na poziomie ekstraklasy tak słabo wprowadzał piłkę do gry że stojącej piłki.
Kuba - gol,mentalny lider zespołu, ale mimo olbrzymiego szacunku i sympatii jestem trochę zawiedziony jego postawą. Niestety widać, że jest już jedna noga po drugiej stronie rzeki.
Widać, że jest dobra atmosfera w zespole, nie można odmówić ambicji i woli walki naszym zawodnikom. Chyba spadek już nam nie grozi. Oby tak dalej. Teraz komplet widzów w meczu z Lechem, kolejne trzy punkty i jazda po pierwsza ósemkę
PS Savicević wraca do świata żywych, bardzo podoba mi się jego spokój i opanowanie przy przyjęciu piłki przy pressingu i obecności rywali na plecach.