Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 03.03.2020, 22:49
Brawo! Brawo! Brawo! W kontekście dzisiejszego wyniku, strata punktów z Płockiem boli jeszcze bardziej.

Oby informacja o złamanej nodze Niepsuja się nie potwierdziła. Btw. wiadomo, kiedy wróci Burliga?

Sędzia niewidomy lub po prostu przekupiony, skandaliczna decyzja.

Zukov kozak. Z taką grą długo u nas nie zabawi.

Wojtkowski bardzo fajnie, ciekawe, czy przedłużymy z nim kontrakt (czy będzie też taka wola z jego strony).

Buchalik - chyba najrówniej grający zawodnik Wisły w przeciągu całego sezonu. Niestety gra nogami katastrofa - aż nie wypada, żeby na poziomie ekstraklasy tak słabo wprowadzał piłkę do gry że stojącej piłki.

Kuba - gol,mentalny lider zespołu, ale mimo olbrzymiego szacunku i sympatii jestem trochę zawiedziony jego postawą. Niestety widać, że jest już jedna noga po drugiej stronie rzeki.

Widać, że jest dobra atmosfera w zespole, nie można odmówić ambicji i woli walki naszym zawodnikom. Chyba spadek już nam nie grozi. Oby tak dalej. Teraz komplet widzów w meczu z Lechem, kolejne trzy punkty i jazda po pierwsza ósemkę

PS Savicević wraca do świata żywych, bardzo podoba mi się jego spokój i opanowanie przy przyjęciu piłki przy pressingu i obecności rywali na plecach.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 03.03.2020 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując