|
Moim zdaniem mecz pod kontrola. Zydy bardzo czytelnie, pilka za wszelka cene na skrzydlo i wrzutka. Dobrze to eliminowalismy. Skowronek swietnie dobral stoperow. Zdominowalismy srodek pola. Widac bylo ze nasi sa lepsi technicznie. Oni maja tylko wzrost. Dalismy przyklad innym druzynom jak ich odciac. Az dziwie sie ze zydki tak wysoko w tabeli
Wisla Pany!
Kupujcie bilety na mecz z lechem bo moze braknac xD
|