Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 03.03.2020, 22:42
ale wieczór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! Jak pasy grając taki chłam są wiceliderem? Wyszli bez pomysłu na grę bez zacięcia derbowego i to się zemściło. My pierwsza połowa w 10 bo Tupta na boisku był, ale za to na pełnej qrwie. Basha i Żukow królowie środka pola.Kuba bardzo dużo spokoju i Wojtkowski walczący na całym boisku.Gospodarze wqrwieni, że nie idzie to łapali faule i kartki. Szkoda, że nic do przerwy nie wpadło. Druga połowa zaczęła się rewelacyjnie- karny i gol a za chwilę Tupta mógł zamknąć mecz. Jak on tego nie strzelił? za chwilę gol na 2-0 ale złodziej frankowski nam go kradnie.pasy ugotowane rzuciły się i się nadziali na Wojtkowskiego i Kubę. Cudna-wreszcie-wrzutka Sadloka i.................... KRAKÓW JEST NASZ SIALALALLALALALLALLAALALLALALLA.
Naprawdę ciężko znaleźć u nas słaby punkt i do czegoś oprócz Tupty się przyczepić.Śmiem twierdzić, że ze zdrowym Brożkiem lub Turgemanem byłoby spokojniej i wyżej dla nas.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując