Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1189
Stary 03.03.2020, 22:37
Mam nadzieję, że Kraków szybko nie zapomni i podczas najbliższej wizyta pana Frankowskiego na R22 odpowiednio podziękuję mu za jego dyletanctwo w derbach. To był skandal, ślepota, złodziejstwo... Nie wiem, jak to opisać. Dobrze, że decyzja pana F. nie wypaczyła wyniku spotkania.
Odpowiedz cytując