|
Mam nadzieję, że Kraków szybko nie zapomni i podczas najbliższej wizyta pana Frankowskiego na R22 odpowiednio podziękuję mu za jego dyletanctwo w derbach. To był skandal, ślepota, złodziejstwo... Nie wiem, jak to opisać. Dobrze, że decyzja pana F. nie wypaczyła wyniku spotkania.
|