A kibice sasiadki na forum, ze Zukov gra stojanowa, to wam pokazal pajace jaka jest prawda. Dobrze, ze to utrzymali i jeszcze wpakowali drugiego bo stracic tak samo bramke dwa mecze z rzedu byłoby słabe. Mecz mogł sie zakonczyc juz wczesniej ale oczywiscie sedzia Frankowski musiał sie pokazac. Najgorsze, ze Niepsuj prawdopodobnie kontuzja taka jak u Turgemana, pieprzone pacany czyhali na kosci naszych zawodnikow, za to powinna byc czerwona a nie zołta kartka. Ale walic to, DERBY DLA WISŁY, KRAKOW JEST NASZ!!!!
