Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 03.03.2020, 22:35
Żydki kolejny raz sprowadzone na ziemię. Starozakonni jak zwykle bez jakości i pomysłu, licząc na jakiegoś farfocla. Na Reymonta dzięki błędowi naszych się udało ale fart zawsze się kończy. Ich wysokie miejsce, to tylko i wyłącznie zasługa dennego poziomu ligi i niczego innego. Kunszt trenerski ich pseudofachowca na ławce po raz kolejny zweryfikowany. W marcu przez Wisłę, w lipcu pewnie przez jakiś Uzbeków, Czeczenów lub Lapończyków. Ich najlepszy sezon w lidze od 60 lat to być może jakiś wymęczony brązowy medal MP oraz przypadkowe zwycięstwo w derbach. Po raz trzeci z rzędu sklepani na swoim stadionie. Co za frajerzy.

Jesteśmy na fali ale do dobrej gry sporo jeszcze brakuje. Ósemka na wyciągnięcie ręki ale trzeba mocno oglądać się za siebie.
:/
Odpowiedz cytując