Kraków jest nasz, to miasto do nas należy!
Bardzo dobry mecz całej drużyny, ofensywa przeciwnika unieszkodliwiona, dobra współpraca między formacjami. Jak na Ekstraklasę to rzadko więcej daje się z meczu wyciągnąć.
Bardzo dziękuję całej drużynie i dziś jestem wyjątkowo dumny z ich postawy
Tak trzymać!
PS. Teraz pora na jakieś pozytywne wieści z samego klubu
PS2 Dawid wracaj szybko do zdrowia!