Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 03.03.2020, 22:35
Kraków jest nasz, to miasto do nas należy!

Bardzo dobry mecz całej drużyny, ofensywa przeciwnika unieszkodliwiona, dobra współpraca między formacjami. Jak na Ekstraklasę to rzadko więcej daje się z meczu wyciągnąć.

Bardzo dziękuję całej drużynie i dziś jestem wyjątkowo dumny z ich postawy
Tak trzymać!

PS. Teraz pora na jakieś pozytywne wieści z samego klubu
PS2 Dawid wracaj szybko do zdrowia!
DysoN
Odpowiedz cytując