|
Każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie!
Brawo dla całej drużyny- była walka o każdą piłkę, ambicja i zaangażowanie!
Teraz czas na nas- kibiców. Kupujcie bilety na niedzielę podziękować piłkarzom- należy się im.
Walczymy dalej!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.03.2020 o godz. 22:34.
|