|
Nie widziałem pierwszej części drugiej połowy, ale z tego, co widziałem: Wisła była dobrze poukładana i miała zawodników w lepszej dyspozycji. Dobrze zagrała obrona, doskonale zagrał środek pomocy, fajnie skrzydła. W końcówce świetnie grał Wojtkowski. Bardzo się cieszę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|