Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23034
Stary 03.03.2020, 21:30
TS liczy na "frajerstwo" naszych obecnie rzadzacych ...po czym ich pogonia z klubu i tyle w temacie ......dziekuje panom z TRIO za zaangazowanie i chwilowe przywrocenie zycia Wisle .....niestety ich trud pojdzie na marne przez ta bande nieudacznikow i pasozytow .....ich Wielkie Serce dla Wisly zostanie zdebtane przez pasozytniczy TS
Odpowiedz cytując