|
TS liczy na "frajerstwo" naszych obecnie rzadzacych ...po czym ich pogonia z klubu i tyle w temacie ......dziekuje panom z TRIO za zaangazowanie i chwilowe przywrocenie zycia Wisle .....niestety ich trud pojdzie na marne przez ta bande nieudacznikow i pasozytow .....ich Wielkie Serce dla Wisly zostanie zdebtane przez pasozytniczy TS
|