Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.03.2020, 21:26
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Pierwszy kwadrans dla nas, drugi dla pejsów, trzeci znów nasz. Cracovia chyba stworzyła jednak gorźniejszą sytuacje po dośrodkowaniu i strzale głową. W każdym razie statystyka celnych strzałów mówi sama za siebie. Mecz dupy nie urywa. Mało konkretów. Oby nasi nie siedli fizycznie w drugiej połowie.
Będzie dobrze.

Obiektywnie czy nie wydaje mi się, że minimalny plusik po stronie Wisły
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 03.03.2020 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując