|
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Pierwszy kwadrans dla nas, drugi dla pejsów, trzeci znów nasz. Cracovia chyba stworzyła jednak gorźniejszą sytuacje po dośrodkowaniu i strzale głową. W każdym razie statystyka celnych strzałów mówi sama za siebie. Mecz dupy nie urywa. Mało konkretów. Oby nasi nie siedli fizycznie w drugiej połowie.
Będzie dobrze.
Obiektywnie czy nie wydaje mi się, że minimalny plusik po stronie Wisły
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 03.03.2020 o godz. 21:28.
|