wolfy napisał(a):

Ale ja nie jestem złośliwy, są tu ludzie którzy na serio twierdzą że po przegranych derbach należy zwolnić trenera.
Brak Brożka oznacza że raczej Tupta zacznie mecz w pierwszym składzie. Buksa jest fizycznie za słaby żeby przeżyć 70 minut rąbanki.
|
nie twierdze ze nie masz racji z Olkiem od 1 minuty ....problem w tym ze ten Tupta narazie to biegajaca bez celu i zadnego zagrozenia koszulka Wisly ....pisalem juz na SB ze obawiam sie porazki przez brak napastnika .....po 1 polowie to - srodek pola fajnie zrobiony - ( obawiam sie tylko ze 65 minuta i nasi po prostu spuchna przy takim tempie ) - wszystkie ataki zydostwa to lewa strona , bo Sadlok zamiast bronic ( z czym ma wielkie problemy od zawsze ) pcha sie do przodu - i nie zabezpiecza ambitnego dzis Wojtkowskiego i parchy maja autostrade lewa strona ...Janicki i Klemenz elektryczni do granic mozliwosci ....mysle ze ten mecz jest do pierwszego czyjegos glupiego bledu ....karny, glupia reka , glupie podanie itp ....... oby 2 polowa przypominala mecz pilkarski a nie rugby